Strona dla Firmy EkoPellet

Projektowanie graficzne, Strony www, WordPress, CSS, logotyp

Stworzyliśmy dla Firmy EkoPellet minimalistyczną stronę, zawierającą najważniejsze informację, takie jak strona główna, dostawa, kontakt, rodzaje pellet, które mają zachęcić klienta do kupna i wybrania opcji dostawy.
Strona główna składa się z kilku sekcji, które przenoszą nad do konkretnych podstron. Dzięki czemu klient ma możliwość zapoznania się z ofertą już na samym początku kontaktu ze stroną i zostania na niej dłużej.
Tego typu układ strony jest bardziej przyjazny dla użytkownika, sprawia, że strona główna jest ciekawa i bogatsza w informację oraz przekłada się to na lepsze pozycjonowanie strony.

Naszym standardem jest wykonywanie stron funkcjonalnych, przystosowaną do urządzeń mobilnych (RWD), a system WordPress pozwala na łatwą edycję treści przez klienta, dla którego istnieje możliwość przygotowania specjalnych instrukcji korzystania z systemu WordPress.

Dodatkowo w ramach usługi, stworzyliśmy logotyp EkoPellet, który odzwierciedla wartości formy i współgra z identyfikacją wizualną całej strony www – wykorzystaliśmy kolor zielony jako dominującym akcent, ponieważ takie skojarzenie budzi słowo „EKO”.